Міністерство культури та інформаційної політики Міністерство молоді та спорту України Житомирська ОДА Урядовий портал

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ НА 2020 РІК

В ДЕПАРТАМЕНТІ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ТА ПРАЦЮЄ ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації є структурним підрозділом обласної державної адміністрації, що утворюється головою обласної державної адміністрації і підзвітне та підконтрольне голові обласної державної адміністрації та Міністерству культури України.

Департамент культури, молоді та спорту проводить постійний прийом громадян та здійснює роботу «прямої телефонної лінії» з актуальних питань діяльності департаменту.

«Пряма телефонна лінія» працює щопонеділка з 11.00 до 13.00 за телефоном 47-22-00.

Жителі області мають змогу поспілкуватися у телефонному режимі з директором департаменту стосовно актуальних питань діяльності галузі культури, молоді та спорту.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

начальником відділу фінансово-господарського забезпечення департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації Терентюк Боженою В'ячеславівною щосереди з 08.00 до 17.00;

начальником відділу у справах релігії, національностей та охорони культурної спадщини облдержадміністрації Пивоварським Олександром Леонідовичом щочетверга з 09.00 до 18.00.

Додано: 21-02-2020, 22:51
0
86
Наверх