Міністерство культури та інформаційної політики Міністерство молоді та спорту України Житомирська ОДА Урядовий портал

У Житомирі розпочався Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Рух – це здорово».

Сьогодні, 08 червня, на Центральному міському стадіоні «Полісся» у місті Житомир розпочався Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Рух – це здорово».
 
Захід проводиться в рамках відзначення у 2021 році Дня захисту дітей з метою популяризації серед учнів Житомирщини рухової активності як важливого чинника власного здоров’я.
 
Участь у відкритті спортивного заходу взяли перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, Заступник Міністра освіти і науки України Віра Рогова, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський, директор департаменту культури, молоді та спорту Масим Обшта та заступник директора департаменту-начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлана Ярмолицька.

Під час урочистого відкриття фізкультурно-оздоровчого заходу організовано телеміст з презентацією регіонів, зокрема Луганської, Харківської, Сумської, Рівненської, Волинської та Івано-Франківської областей.
 
Програма заходу: руханка, легкоатлетичний забіг, презентація видів спорту та рухових активностей, проведення спортивних міні-турнірів, нагородження переможців.
 
Після проведення легкоатлетичного забігу на 1000 метрів для учасників заходу «Рух – це здорово» організовано локації активностей, на яких представлені наступні види спорту та рухової активності:
 
естафети cool games
айкідо
акройога
баскетбол
бойові мистецтва
боротьба самбо
веслування на човнах «дракон»
полоса перешкод (військово-патріотичний напрямок)
гімнастика спортивна
гімнастика художня
козацький бойовий вишкіл
малювання
мечовий бій (сучасний та середньовічний)
робототехніка та радіокероване автомоделювання
роликовий спорт, фігурне катання на роликових ковзанах
руханка
скандинавська ходьба
стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
стрільба з луку
стронгмени
футбол
хореографія
циркове мистецтво
чирлідинг
шахи
 
Кожна організація підготувала програму роботи своєї спортивної локації. Учасники заходу можуть підходити до кожної з локацій та брати участь у тих чи інших активностях, які пропонують кожна з них із відповідного виду спорту.

Організатори заходу – Департамент освіти і науки, Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його відділення у Житомирській області.
 
Захід проводиться з дотриманням встановлених карантинних обмежень.

Додано: 8-06-2021, 12:46
0
14
Наверх