Міністерство культури та інформаційної політики Міністерство молоді та спорту України Житомирська ОДА Урядовий портал

Чисте довкілля починається з кожного! Департамент культури, молоді та спорту разом з працівниками підлеглих установ долучилися до міжнародної акції з прибирання зелених зон та доброустрою територій до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації долучився до міжнародної акції з прибирання зелених зон та доброустрою територій до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Понад 300 працівників культури та спорту, 17 вересня прибирали прилеглі території підпорядкованих установ і закладів.

Чисте довкілля починається з кожного. Мета акції - очистити забруднені території від сміття й мотивувати громадян зменшувати кількість відходів, ставати більш свідомими та ековідповідальними. Важливо підтримувати чистоту протягом року, а зібране сміття доносити до сміттєвих баків. 

Довідково:

Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об’єднує понад 50 млн учасників.

Організатор Всесвітнього дня прибирання в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

Додано: 17-09-2021, 15:48
0
21
Наверх