Міністерство культури та інформаційної політики Міністерство молоді та спорту України Житомирська ОДА Урядовий портал

На Житомирщині стартував соціальний проєкт «Активні парки - локації здорової України»


28 липня 2021 року в смт Попільня на спортивному майданчику за адресою вул. Героїв Майдану, 32 за участі заступника голови Житомирської обласної адміністрації Оханського Юрія Миколайовича, директора Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації Обшти Максима Ігоровича, заступника голови Житомирської районної державної адміністрації Заворотнюк Людмили Іванівни, керівництва та представників Попільнянської селищної ради та мешканців селища відбувся офіційний старт реалізованих об’єктів спортивної інфраструктури в рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України».

Саме Попільнянська громада стала першою на Житомирщині хто підготував відповідний спортивний простір і тим самим показали приклад для наслідування іншим містам, районам та територіальним громадам області.

Нагадаємо, що даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку населення.

На Житомирщині визначено адреси 48 локацій для участі в проєкті.

Також з метою проведення моніторингу стану реалізації на території Житомирського району соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» було здійснено виїзну нараду за участі заступника голови Житомирської районної державної адміністрації Заворотнюк Людмили Іванівни, представників Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації, голів об’єднаних територіальних громад під керівництвом заступника голови Житомирської обласної адміністрації Оханського Юрія Миколайовича.

Додано: 29-07-2021, 10:26
0
66
Наверх