Міністерство культури та інформаційної політики Міністерство молоді та спорту України Житомирська ОДА Урядовий портал

Закриття Всеукраїнського вишколу «Джура-Десантник»

Сьогодні, 28 травня, на базі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України пройшло закриття Всеукраїнського вишколу «Джура-Десантник», який тривав у Житомирській області з 24 по 28 травня 2021 року.
 
На закриття вишколу завітали заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський та заступник Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко.

Марина Попатенко привітала учасників та вручила подяки від Міністерства молоді та спорту України.

Нагадаємо, що відкриття вишколу "Джура-Десантник" відбулося 24 травня за участю заступника голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександра Федька. 

Близько 100 юнок та юнаків команд-учасників прибули з 17 областей України відпрацювати військові навички, аби бути готовими до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
 
Всеукраїнський вишкіл «Джура-Десантник» проводиться відповідно до Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 «Про стратегію національно-патріотичного виховання» Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Додано: 28-05-2021, 18:30
0
18
Наверх