Міністерство культури та інформаційної політики Міністерство молоді та спорту України Житомирська ОДА Урядовий портал

Відбулася звітна онлайн-конференція лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області

Державна молодіжна політика — це системна діяльність держави у відносинах з особистістю, молоддю, молодіжним рухом, що здійснюється в законодавчій, виконавчій, судовій сферах і ставить за мету створення соціально-економічних, політичних, організаційних, правових умов та гарантій для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу як у власних інтересах, так і в інтересах України.

09 червня 2021 року відбулася звітна онлайн-конференція лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області, організований Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Житомирській області.

Під час онлайн-заходу головою обласної Ради учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О області та лідерами учнівського самоврядування закладів було представлено презентації-звіти діяльності учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області протягом 2020-2021 н.р., а саме:

Коростишівського професійного аграрного ліцею;
ДНЗ «Малинський професійний ліцей»;
ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище»;
Овруцького професійного ліцею;
Центру професійно-технічної освіти м. Житомира.

До заходу долучилась Людмила ГУМЕННА — заступник начальника управління-начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації. Під час виступу було наголошено і запрошено молодь Житомирської області до участі у заходах різного формату і напрямку, до співпраці, завжди бути активними. Ініціювати створення молодіжних рад, центрів, просторів та хабів на місцевому рівні. І обов’язково брати активну участь у формуванні молодіжної політики Житомирщини.Додано: 11-06-2021, 14:54
0
27
Наверх