Міністерство культури та інформаційної політики Міністерство молоді та спорту України Житомирська ОДА Урядовий портал

Приймаються пропозиції щодо кандидатур видатних діячів культури, мистецтва області для призначення стипендії обласної ради

Відповідно до положення про стипендію обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області, затвердженого рішенням обласної ради від 07.06.2012 № 585 (в редакції від 05.03.2020 № 1830), розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 09.06.2016 № 169/48 «Про утворення комісії з відбору кандидатур на призначення стипендії обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області" (зі змінами) обласною радою призначається 10 щомісячних стипендій обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області. Стипендія обласної ради призначається видатним діячам культури і мистецтва, які мають почесні звання України, досягли пенсійного віку або отримують пенсію внаслідок інвалідності з метою підтримки та стимулювання їх творчої діяльності, засвідчення вагомих особистих досягнень.

На здобуття стипендії можуть бути висунені кандидатури діячів культури і мистецтва, творчість яких є вагомим особистим внеском у розвиток культурно-мистецької галузі області. Кандидати на отримання стипендії обласної ради мають проживати у межах Житомирської області.

Відбір кандидатур здійснює комісія, утворена спільним розпорядженням голови обласної ради та голови облдержадміністрації. Комісія готує та надає відповідні пропозиції щодо присудження стипендії. Згідно з прийнятим рішенням комісії виплата стипендій затверджується наказом Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Стипендія обласної ради виплачується Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації, станом на 01 червня 2021 року дев'ятьом стипендіатам.

У разі наявності пропозиції щодо кандидатур видатних діячів культури, мистецтва області просимо установи культури, мистецтва, обласні організації творчих спілок України, професійні спілки подавати до 30 червня 2021 року на адресу електронної пошти Департаменту: dkms@kmsdep.zht.gov.ua
Додано: 9-06-2021, 09:26
0
11
Наверх